________
OH YES! Det er viktig med masse godt her hjemme til enhver tid, så derfor ble det en tur til butikken der vi handlet litt av hvert. Gode yoghurter, bær, sjokolade-marengsbunn (GIIIIRL), Daim, Sandwich is. Sistnevnte er jo to die for. La den smelte en god stund før du spiser den. Da smaker den som best! Mhhhh..
36 kommentarer
så mye godt 😀 sandwich is spiste jeg igår kveld faktisk, haha <3
Skulle ikke du skjerpe deg litt på denne fronten? :-p
Hvorfor har du handla kaffe? Du reklamerte jo for en kaffe for litt siden som du elsket og sa var så bra 🙂
Hjalp ikke denne kaffen du reklamerte for mot sukkersuget likevel altså? 😉
Anonym: man skal bare drikke en kopp med coffee zero om dagen 🙂
Anonym: betyr det at man ALDRI kan spise sukker? Come on.
Hvordan redigerer du bildene? De er så fine
Hvor kjøpte du marengsbunnen fra?????
Anonym: meny! 🙂
Å det så godt ut, kos deg masse 🙂
Haha var dere ikke i Sverige for litt siden og kjøpte en god del godis? Skulle så gjerne vist hvordan kroppen din har det innvendig. Du må snart gå over til bedre kosthold hvis du vil leve et langt liv! Mener det bare godt, ikke alle som har kunnskap om hvor skadelig et dårlig kosthold faktisk er
Kan du si hvem top 3 du syns hadde fortjent å vinne pH av alle som har vært med i år?:) og syns du de som vant fortjente det?
mye godt <3
Er jo bedre og lage marengsbunn selv, og se på overskriften en gang til.
Silje, hvorfor er du så besatt av helsen til Isabel?? Er så kjedelig med slike bedrevitere som skal blande seg opp i hvordan andre nyter livet , og det er ikke akkurat første gang du har skrevet noe lignende..
Ta deg en sjokolade og slapp av, tror du har godt av det.
Er det bare meg eller er det alltid noe Daim med når du handler? 😆
Var marengsbunnen god? Hadde de i den originale fargen og? Hehe, vil lage pavlova men er litt håpløs på kjøkkenet til tider.
Btw, hadde vært gøy om du lagde et innlegg eller video med enkle snacks/retter du liker og klarer å lage. Hvertfall for oss andre som er i samme båt som deg, og helst vil lage noe simpelt og kjapt haha 🙂
Få se den tragiske rassen din da 🙂
”STORHANDTLET” Liten skrivefeil der,
(just so you know) 😉
Spennende innlegg…. 👏🏼
Kan du please ha prettylittlething haul?? De har så sjuuuuult fine klær <3
Lite å skrive om?
Hei. Lurte på om du har bruker/brukt hår extension? Og i så fall hvilke type, altså tape eller keratinfester? Hva syntes du er best, i og med at jeg ikke ønsker å miste hår. Og hvor anbefaler du meg å fikse rett og slett? Hadde blitt veldig glad om du svarte meg! Elsker deg mye ❤️
Venter fortsatt på at du skal dele litt om hvordan du redigerer bildene dine! Utrolig skuffet over at du ikke svarer når så mange har spurt om det, bryr du deg i det hele tatt om leserne dine
Skip: Nå får du gi deg, jeg har jo svart på det tusen ganger! Jeg redigerer i Lightroom 🙂
Lexus: fordi helse er utrolig viktig, og syns det er noe folk burde vite 🙂 Isabel er ei slank jente utenfra, og da er det mange som ikke vet at det likevel er ødeleggende innvendig! Jeg jobber med dette på daglig basis og føler det er min “plikt” å si ifra til folk som ikke har den kunnskapen. Helse er jo det viktigste vi har, og ingen har vondt av å vite at å se slank ut ikke er synonymt med å være sunn. Jeg mener ikke å være slem med Isabel, og tror ikke hun tar det slemt heller 🙂 jeg mener det bare godt! Vil ikke at ei så ung jente skal ødelegge helsen sin bare. Og ja, jeg tar meg en sjokolade i ny og ne! Til og med potetgull! Hehe. Men helse kommer før nytelse så jeg holder meg til lørdag 🙂
Øææææææ serr jeg tar sandwichen to sekunder i mikroen før jeg spier den😂😂👍🏼
du bestiller mye fra nelly/andre nettsider, hender det at du er misfornøyd med noe og sender i retur? syns selv det er stress og beholder stort sett alt selv om det ikke lever opp til forventningene… hvordan gikk det med nellypakken din som ble levert til feil adresse?
Yummyy
Masse godt!
Jeg bare lurer på om du kan vise hvordan du klipper buksene dine? please 🙂
Jeg føler du ikke har et sunt forhold til mat, det er akkurat som om du må bevise noe med å legge ut bilder av disse store mengdene med mat. Det minner meg om søsteren min som har hatt buliumi. Det er vanskelig, men viktig å be om hjelp.
Naaaam!
Er alt dette fra meny? Aldri sett en pakke med 12 sandwicher, kun 6
Hvilken Meny butikk handler du på?
Hvilket filter bruker du i Lightroom? 🙂