Reklame | nelly
I går flyttet jeg. Leiligheten jeg bodde i på Majorstuen har vært super fin å bo i, men det har helt ærlig vært så mye styr. Komfyren har ikke fungert, kjøleskapet var det noe feil med, lysbryterne fungerte ikke.. Det har vært en on going struggle siden jeg flyttet inn dit, noe som har vært utrolig slitsomt og irriterende med tanke på at jeg betalte 28.000 kroner i husleie hver eneste måned. Da skulle man jo trodd at man fikk det man betalte for, eller i det minste at ovnen ble fikset da den tydeligvis manglet en del. Jeg “sa opp” leiligheten allerede en måned etter jeg flyttet inn (så fort ble jeg lei alt styret), med tanke på at det var tre måneders oppsigelsestid som jeg ikke kom meg unna. Derfor har jeg lenge visst at jeg skulle flytte ut i dag, og den dagen har jeg egentlig bare gått å ventet på. Endelig er den kommet, og nøklene ble levert i dag tidlig!
Det er litt trist å forlate leiligheten også, jeg har tross alt skapt mange fine minner der i løpet av de fire månedene jeg har bodd der. Alt fra jentekvelder typ hver eneste dag (haha), vorspiels og narspiel med gode venner, latter og glede. I denne leiligheten kom også J å besøkte meg for første gang. Det er ganske koselig å tenke tilbake på alle minner vi har skapt der. Det må jeg virkelig si. <3 I tillegg var jo leiligheten i seg selv helt utrolig fiiiin!
Søsteren min lo godt når hun så hvordan jeg hadde pakket… Fryst mat i en forbanna Louis Vuitton pose… Jepp, Isabel Raad i et nøtteskall, haha.
GENSER HER
Jeg følte meg så ufresh og ekkel etter utflytt i går. Altså, jeg bodde i 4. etasje – UTEN HEIS!!! Blææææh… Jeg vet IKKE hva jeg hadde gjort uten beste Newa og Golnaz sin hjelp i går. De var noen helter som stilte opp, nok en gang. Jeg vet ikke hvor mange ganger jeg har sagt det nå, men fy faen så forbanna heldig jeg er som har så ekstremt fantastiske venner. LOVE YOOUUUU!!! <3
Dette er også meg i et nøtteskall… Normale, oppegående mennesker har kanskje leid seg en varebil eller lignende når de skal flytte, mens jeg? Jeg bestiller en stor maxitaxi og smadrer alt jeg eier og har inn i den stakkars bilen. Gud, jeg er ikke frisk. Stakkars taximann, sier bare jeg. Han fikk seg en liten (mindre) hyggelig overraskelse. Unnskyld….