Et lite bildedryss fra dagen i dag som jeg tilbrakte med min kjære Therese. Herregud, så mye som har skjedd i det siste som vi ikke har fått oppdatert hverandre på. Det er jo helt krise! Det gikk virkelig opp for meg hvor lenge jeg faktisk har vært bortreist nå, for det var jo ikke måte på hvor mye vi hadde å fortelle hverandre. Det har skjedd mye på hver vår kant, så det var utrolig godt å få pratet ut med denne finingen av en venninne jeg har. En bedre lytter skal du lete lenge etter! Gode Therese ❤️ Det er så viktig med gode venner som du vet at alltid er der for deg, uansett hva det måtte gjelde. Jeg er evig takknemlig for alle de fine menneskene jeg har i livet mitt. Jeg er søren meg heldig!
Vi dro på RUST, som jeg forøvrig aldri har hørt om tidligere. Men god mat, det hadde de! Om dere drar dit anbefaler jeg søtpotetpuré på det sterkeste. Vi bestilte ekstra så god den var. Yum! Vi satt å skravlet i et par timer før vi tok en liten spasertur til Slottsparken. Det er jo helt nydelig der! Tenk å sette seg der å ha en koselig piknik når solen skinner? Det må jeg definitivt gjøre (om solen noensinne titter frem igjen, da). Jeg merker at jeg blir oppriktig nedstemt av regnet, ass. Lykke til Bella, for det er visst nok meldt regn 8 av de neste 10 dagene. JUUUHU!!!!
Jeg runder av her nå. En videoblogg skal spilles inn med en åpenhjertig prat om livet mitt for tiden. Privatlivet, bloggen, Rhodos etc. Den kommer ut i morgen eller på fredag! Klem.
Håper du snakker om deg og Pierre, etter dramaet dere offentliggjorde for alle er det nok best
Blir meningsløst å lage videoblogg om de temaene hvis du ikke snakker om Pierre.. men gleder meg til videoblogg, Bella<3
Du er den peneste <3
Du er helt nydelig, og du virker som et utrolig fint menneske å være rundt! Unner deg virkelig alt godt. Kan ikke være enkelt å være så kjekt og offentlig til tider, men jeg syns du takler det så bra☺️ Håper du har det fint, elsker å klikke meg inn her å lese 🖤
Tipper den videoen ikke kommer for macen er tullete eller at det jævligste har hendt deg- forskjølelse. Bla bla bla.
Savnet du ikke søsknene dine så grusomt her om dagen? What happened?
Ja, dette var da utrolig mye. Skikkelig interessant.
Har du noengang vært sammen med en onkelig mann som ikke er pr mann?
Anonym: Hva mener du? 🙂 Jeg har vært i to forhold i løpet av livet mitt, hvor den ene er anonym 🙂
Anonym: Det er klart at jeg gjør! De har vært på ferie, og kom hjem i går. Skal møte dem i dag <3
Anonym: Den kommer, jeg lover!! 🙂
ASN: Så skjønn du er! Tusen takk!! <3
Malinodegard: Skjønning! <3
Pr mann »en man som ikke er opptatt av drama, penger, antall liks på sosiale medier? Alså wannabe mann som egentlig er gutt og ikke mann
Sier du noe om Pierre i vidioen?
Er vel ikke vanskelig å skjønne at du og din far ikke har noe forhold til hverandre. Men bor ikke han med resten av familien din da eller bodde?
Hei! Jeg vet ikke om du har svart på dette spørsmålet på bloggen tidligere, men jeg trenger virkelig svar! Jeg sliter med å finne bukser som passer meg helt til over rumpa, i og med at den er ganske stor, Hehe:p jeg lurte på hvor du kjøper buksene dine og om du eventuelt sliter med det samme? Ville satt stor pris på svar:)
Hvor er toppen fra??
Fine bilder. 😀
❤️
Kan du linke alle smykkene dine? Ser du har tre på bilde og de er så fine sammen 😍😍❤️